Středa, 29 března, 2023
DomůPro ženyCoachella opět odstartovala festivalovou sezónu, odprezentovala také nové módní trendy

Coachella opět odstartovala festivalovou sezónu, odprezentovala také nové módní trendy

Pro některé se poslední víkend nesl ve znamení oslav velikonočních svátků, v USA byl však spojen s akcí, která má zejména pro mladé Američany velký význam.

V pátek, 14. dubna totiž odstartoval festival Coachella ve městě Indio v Kalifornii. „Pouštní“ festival je pro umělce skvělou příležitostí předvést svou tvorbu obrovskému davu lidí a je rozdělen do dvou víkendů.

Oba víkendy patří stejné sestavě známých i méně známých jmen světové hudební scény.

Namísto Beyoncé Lady Gaga
Festival Coachella si na start festivalové sezóny 2017 připravil v rámci line-upu velkého tahouna, pěveckou divu Beyoncé. Ta svou účast na akci potvrdila, ale později ji pro pokročilé těhotenství zrušila.

Ti, co si koupili lístek však nezůstali zklamaní. Nahradila je Lady Gaga, která už má za sebou první vystoupení a své publikum nezklamala.

Jako vždy i tentokrát předvedla bezvadný výkon na pódiu a odzpívala několik písní ze svého nového alba Joanne spolu s novou písní The Cure, o které nikdo nevěděl a která nevyšla na žádném albu.

Spolu s Lady Gaga během prvního víkendu vystoupili Kendrick Lamar, zpěvačka Lorde, Radiohead či New Order. Celebrity tuto víkendovou akci přicházejí podpořit nejen jako účinkující, ale také jako diváci.

Pravidelnou fanynkou akce je Rihanna, Kendall Jenner, Selena Gomez, která přišla podpořit partnera, zpěváka Weeknd, Alessandra Ambrosio či Katy Perry, která se objevila s novým střihem vlasů, s extrémně krátkými blond vlasy.

Festival jako módní přehlídka
Je už přímo tradicí, že kalifornský festival plný slunce startuje celosvětově festivalovou sezónu, ke které nepatří jen hudba pod širým nebem, ale také móda.

I když při přípravě a balení je třeba řešit praktičnost oblečení v případě překvapení, které počasí přináší, důležitý je i vzhled.

Coachella tak každoročně udává směr, kterým se bude zejména ženská móda na festivalech ubírat.

Móda na Coachella a jiných podobných letních akcích představuje styl „hippies“, nosí se lehké materiály, dlouhé šaty s pestrým potiskem a symboly míru.

Minulý rok se na prvních příčkách dokonalého stylu objevily květinové věnce ve vlasech a krajka, zejména na dámských topech, které působily více než spodní prádlo.

Letos patřily mezi nejoblíbenější módní motivy výšivky, klobouky, denim, pleteniny a bílá barva.

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články